Gotowanie na ekranie

Internetowe poradniki dla gotujących nie są niczym nowym. Liczba blogów czy kanałów na YouTube, gdzie możemy dowiedzieć się jak przyrządzić schabowego, carbonarę czy sushi jest mnóstwo. wMediaWzięci często korzystają z Kotlet.tv, gdzie jest wiele błyskawicznych i smacznych przepisów. Ktoś jednak twierdzi, że zrobi to lepiej. Ten ktoś to Jamie Oliver - znany brytyjski kucharz.

Jamie Oliver zaprasza na FoodTube
Już dzisiaj wieczorem startuje jego najnowszy projekt FoodTube. Zastąpi on dotychczasowy kanał Jamie'go na YouTube. Kucharz zapewnia, że będzie mnóstwo gotowania i to również tego w wersji live, wielu ciekawych gości i oczywiście ogrom przepisów. Co więcej na FoodTube będą mogli pojawiać się również amatorzy, którzy potrafią przyrządzić małe co nieco.Czy będzie to rewolucja? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Z jednej strony na pewno nazwisko Jamie'go Oliviera przyciąga. Już teraz jego kanał odwiedzono łącznie 12 140 822 razy i ma ponad 96 tys. subskrybentów. Pytanie czy tak łatwo znaleźć nową formułę na prezentowanie kuchennych przepisów. FoodTube ma stawiać na live streaming i zebranie ciekawych osobistości ze świata gotowania w jednym miejscu. Pierwszy pomysł może budzić wątpliwości. W sieci ludzie przeważnie szukają gotowych przepisów, które mogą swobodnie przewijać i oglądać interesujący ich fragment, trudno powiedzieć czy będą zainteresowani oglądaniem programów o wyznaczonych porach. To przecież największa wada "klasycznej" telewizji.


 
Oliver na pewno wspaniale umie opowiadać o jedzeniu, a programy z nim są zawsze realizowane w taki sposób, że ślinka cieknie. Pozostaje poczekać jeszcze kilka godzin i przekonać się czy FoodTube wywróci do góry nogami internet. 

Nie można zapominać, że wszystko co jest związane z Jamie Oliver'em nie jest niskobudżetowe. Za produkcjami z jego udziałem zawsze stoi duża ekipa, która dba o najdrobniejsze szczegóły, a całość materiału jest rejestrowana na sprzęcie najwyższej klasy. To również może przyciągać widzów, w końcu wszyscy lubią dobrze realizowane i ciekawe produkcje.

Jeżeli jesteście ciekawi jak powstają programy Jamie'go to koniecznie sprawdźcie dwa poniższe materiały.
 

Bon Appetit!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz